Výbavička pro miminko

Čekáte miminko a nechcete nic podcenit? Pak jste tu správně. Na této stránce naleznete kompletní seznam výbavičky pro miminko. Kromě seznamu zde najdete také tip, jak si s nákupem nechat pomoci od tchýní a přátel, aniž byste riskovali nevhodné, nebo několikanásobné dary. Základní dětská výbavička tak bude kompletní a peněžence se uleví.

Seznam výbavičky pro miminko

Na obrázku vpravo si po rozkliknutí můžete prohlédnout podrobný seznam výbavičky pro miminko. Inspirujte se a pokud zde něco chybí, napište nám to do komentáře.

Vytvořte si podobný seznam základní výbavičky pro miminko a rozešlete ho přátelům, či rodině. Každý si zde zarezervuje praktický dárek, který chce koupit.

Do svého seznamu přání můžete vyplnit také odkazy na konkrétní eShop, nebo obrázky.

Výbavička pro letní miminko bude samozřejmě trochu jiná, než pro miminko zimní. Náž seznam tedy berte pouze jako inspirační.

Dárky pro miminko

Pomozte své rodině s výběrem dárků pro k narozeninám nebo Vánocům pro vaše miminko. Přátelé ocení tipy na praktické dárky. Vy pak díky možnosti rezervace nedostanete žádný dárek dva krát.

Čím větší bude seznam dárků, tím lépe :-)




Diskuse

Seznam vzniknul i díky webu eMimino. Chybí nám v seznamu něco důležitého? Nebo vám naopak přijdou některé věci zbytečné? Co byste doporučili do výbavičky speciálně pro jarní, letní, podzimní, nebo zimní miminko? Napište nám svůj názor do diskuze:

Podobné články na téma Co je potřeba na svatbu, WishList, nebo Seznam svatebních darů. Jak funguje TOMIKUP

Líbí se vám tato stránka? Řekněte o Tomikupu přátelům:

@*
*@