Výbavička pro miminko

Čekáte miminko a nechcete nic podcenit? Pak jste tu správně. Na této stránce naleznete kompletní seznam výbavičky pro miminko. Kromě seznamu zde najdete také tip, jak si s nákupem nechat pomoci od tchýní a přátel, aniž byste riskovali nevhodné, nebo několikanásobné dary. Základní dětská výbavička tak bude kompletní a peněžence se uleví.

Vytvořit seznam výbavičky ZDARMA

Seznam výbavičky pro miminko

Na obrázku vpravo si po rozkliknutí můžete prohlédnout podrobný seznam výbavičky pro miminko. Inspirujte se a pokud zde něco chybí, napište nám to do komentáře.

Vytvořte si podobný seznam základní výbavičky pro miminko a rozešlete ho přátelům, či rodině. Každý si zde zarezervuje praktický dárek, který chce koupit.

Do svého seznamu přání můžete vyplnit také odkazy na konkrétní e-shop, nebo obrázky.

Výbavička pro letní miminko bude samozřejmě trochu jiná, než pro miminko zimní. Náž seznam tedy berte pouze jako inspirační.

Vytvořte svůj seznam s výbavičkou pro miminko

Dárek k prvním Vánocům

Dárky pro miminko

Pomozte své rodině s výběrem dárků pro k narozeninám nebo Vánocům pro vaše miminko. Přátelé ocení tipy na praktické dárky. Vy pak díky možnosti rezervace nedostanete žádný dárek dva krát.

Čím větší bude seznam dárků, tím lépe :-)

seznam vybavení miminko

Diskuse

Seznam vzniknul i díky webu eMimino. Chybí nám v seznamu něco důležitého? Nebo vám naopak přijdou některé věci zbytečné? Co byste doporučili do výbavičky speciálně pro jarní, letní, podzimní, nebo zimní miminko?

Napište nám svůj názor do diskuze: